Rezerwcja online

Rezerwacja online - instrukcje dla klienta

Aby zarezerwować wizytę online:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową i w pasku adresu wpisz nazwę  lub kliknij w link: 

  https://studioprzemian.versum.com

 2. Jeśli to Twoja pierwsza rejestracja kliknij link Zarejestruj się. Jeśli wcześniej zarejestrowałeś się, wypełnij pola Email i Hasło zgodnie z danymi podanymi przy rejestracji, kliknij przycisk Zaloguj się. Przejdź do 5 punktu tej instrukcji.
 3. Wypełnij formularz rejestracji nowego klienta. Kliknij przycisk Utwórz konto rezerwacji online.
 4. Podane przez Ciebie dane wymagają uwierzytelnienia dlatego na podany w formularzu adres email przyjdzie wiadomość dzięki której system potwierdzi Twoją tożsamość. W otrzymanej wiadomości email kliknij przycisk Aktywuj konto. Twoje konto zostało teraz aktywowane. W przeglądarce internetowej otwiera się strona z Twoim panelem klienta.
 5. Aby dodać rezerwację kliknij przycisk +DODAJ NOWĄ REZERWACJĘ
 6. (Krok 1 z 3: Wybór usługi) Z menu po lewej stronie ekranu  wybierz kategorię usług, np. FRYZJERSTWO
 7. (Krok 1 z 3: Wybór usługi) Wybierz usługę z listy lub wpisz nazwę usługi w wyszukiwarce znajdującej się z prawej górnej strony ekranu, kliknij symbol lupy aby wyszukać. Wpisz np. Strzyżenie, system automatycznie podpowie dostępne usługi. Kliknij przycisk Zarezerwuj
 8. (Krok 2 z 3: Wybór pracownika oraz terminu) Wybierz pracownika salonu do którego chcesz się umówić na wizytę, kliknij w ikonkę z nazwiskiem wybranego pracownika.
 9. (Krok 2 z 3: Wybór pracownika oraz terminu) Wybierz datę, kliknij przycisk Zmień datę aby przejść do kalendarza lub przycisk Następny dzień aby wyświetlić dostępne terminy z kolejnego dnia.
 10. (Krok 2 z 3: Wybór pracownika oraz terminu) Wybierz godzinę rozpoczęcia wizyty. Kliknij w przycisk z godziną w której ma rozpocząć się Twoja wizyta np. 09:00. Wybrana godzina rozpoczęcia zostanie oznaczona niebieskim kolorem. Kliknij przycisk PRZEJDŹ DALEJ
 11. (Krok 3 z 3: Zatwierdzenie rezerwacji) Na ekranie komputera zostają wyświetlone informacje o szczegółach Twojej rezerwacji. W polu tekstowym pod Danymi rezerwacji możesz wpisać dodatkowe informacje dla pracowników salonu. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij przycisk ZATWIERDZENIE REZERWACJI, jeśli chcesz dokonać zmian w rezerwacji kliknij przycisk << Zmień dane rezerwacji.
 12. Twoja rezerwacja została dodana.